gezipaylasim

BAŞLARKEN

Merhaba gezmeyi seven dostlar,Sitemin değişen altyapısı ile artık yazılarım daha kolay ulaşabileceğiniz bir düzende yer alacak. Bildiğiniz gibi sitede hem ailecek gezdiğimiz yerleri hem de naçizane yaşadığımız tecrübelerimi paylaşıyorum. Gezmek benim için bir tutku. Zaman içinde seyahat anlayışım ve tercihlerim oldukça değişiklik gösterdi. Önceleri tek başına yapılan geziler zamanla iki kişi yapılmaya başlandı. Daha sonra bir bebekle yapılan geziler şimdilerde yerini 4 yaşında bir çocuk ve bir yeni doğan bebekle gezmeye bıraktı. Aile genişledikçe tercihler de değişti, gelişti. Kimi zaman adım adım yol notları paylaştım, kimi zaman sadece rota önerileri verdim. Burada siteyi kullanırken hem nasıl yeni rotalar keşfedebileceğinizi, hem de bizlerin gezilerine ortak olabileceğinizi paylaşmak istedim..


Rotalar Kategorisinde bulunan alt başlıklardan  yurt içi ve yurt dışında gezdiğimiz yerlere  ulaşabilirsiniz.


İlham Kaynağı Kategorisi, seyahate çıkmadan evvel en iyi plajları, festivalleri, maceraları ve daha bir çok trendi sizlere sunacak ve belki de bir sonraki seyahatiniz için yeni rotaları gündeminize aldıracak.


Seyahat Planlama Kategorisinde bulunan ana başlıklara yola çıkmadan evvel mutlaka bakmanızı öneririm. Zira, vize uygulamaları, ulaşım yolları , tatilde konaklama tercihleri ve önerileri, tatil bütçesini planlama, seyahat planlarken kullanılan kaynaklar gibi kategorilerin yanı sıra gezdiğimiz gördüğümüz yerler ile ilgili konaklama yorumlarım da yer alacak. Belirtmekte fayda görüyorum ki, tüm yorumlar tamamen bağımsız bütçe ile gerçekleştirilen gezilerdir. Sponsorluk veye reklam kapsamında yapılan yorumlar mutlaka ilgili yazıda belirtilecektir.


Seyahat İpuçları Kategorisinde ise özellikle Bebekle Tatil, Bebekle yolculuk , Alışveriş gibi konularda yaşadıklarım ve önerilerim yer alacak.


Çocukla Şehirde Kategorisinde ise, şehir gezilerinde çocuklarla ne yapacağını düşünenlere alternatifler sunacağım. 


Gurme Kategorisinde, şehirde ve dış gezilerimizde beğendiğimiz tatları sizlerle buluşturacak, alternatifler paylaşacağım.


Blogda yer alan tüm yazılar özgün içerikler olup, alıntı yazılar yer alması halinde mutlaka yazı altında kaynak belirtilecektir.


SOSYAL MEDYADA GEZİ PAYLAŞIM
Sosyal Medyadan takip etmek isterseniz hesaplarım; 
Facebook  https://www.facebook.com/gezipaylasim
Twitter https://twitter.com/gezipaylasim
Instagram https://instagram.com/gezipaylasim/
Pınterest https://www.pinterest.com/gezipaylasim/


KONUK YAZAR OLMAK
Sizde gezmeyi seven bir bloggersanız ya da gezi notları tutan bir aile iseniz, gezilerinizi paylaşmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.


REKLAM VE SPONSORLUK
Gezi Paylaşım’da tatil, seyahat, bebek veya çocuklara yönelik ürünlere dair reklamlarınız yayınlanabilir, sponsorluk kabul edilebilir. Bu tarzdaki yayınların altında mutlaka sponsor posta olduğu belirtilecektir.


TELİF HAKLARI 
Blogda yer alan yazı, görsel ve içerikler üzerindeki tüm maddi ve manevi haklar, aksi belirtilmediği takdirde, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında Gezi Paylaşım site sahibi Işıl Sayım’a aittir. Sitedeki hiçbir içerik sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, işlenemez veya basılı yada görsel yayın yapan herhangi bir yayın organında yayınlanamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.