gezipaylasim

Greecetraveller.com Yayında

Türk Bloggerdan Yunanistan için İngilizce Seyahat Önerileri içeren Greecetraveller.com yayında !

Türk Blogger ve dijital içerik üreticisi Işıl Sayım, Greecetraveller.com isimli yeni web sitesi ile artık uluslararası piyasada da söz sahibi olacak. Greecetraveller.com, tatilllerini Yunanistan’da geçirmek isteyenlere yönelik pratik bilgileri, çarpıcı görseller eşliğinde sunmakta.

Websitesi, Yunan Adaları’na ya da Yunanistan’a yapılacak seyahatlerini bağımsız planlamak isteyenlere yönelik olarak detaylı gezi rehberleri içerecek şekilde tasarlandı.

Site, sadece birinci elden edinilen tecrübeleri paylaştığından, okur gözünde samimi ve güvenilir bir deneyim sunmakta.

Greecetraveller.com, seyahatlerini ulaşılabilir lüks içinde tasarlamak isteyen uluslararası okurlara  yönelik içerikler sunduğu gibi, bireysel gezginlerden, çocuklu gezginlere kadar herkesi kapsayacak içerikleri de bünyesinde barındırmakta.  Yunan Adaları ve Yunan Ana Karası olarak iki ayrı bölümden oluşan site, okuyucusuna aranılan içerikleri bulmakta kullanım kolaylığı sağlamakta.  Haberler, makaleler ve pratik önerileri de bünyesinde barındıran websitesi, içinde bulunan uygulamalarla kolaylıkla Yunanistan’da otel, Yunan Adaları feribot seferleri, Yunanistan uçak biletleri rezervasyonu yapmanıza olanak vermekte. Sitede bulunan çeviri özelliği sayesinde 5 ayrı dile çeviri  de yapılabildiğinden, daha geniş bir kitleye fayda sağlanmakta.

Sitede en çok yer verilen konular

Yunan Adaları Gezi Rehberleri

Yunan Adalarına Ulaşım

Yunanistan Şehir Kaçamakları

Pratik Tatil Önerileri

Yunanistan Seyahat Rehberleri

Yunanistan Konaklama Önerileri

Yunanistan Feribot Seferleri

Yunanistan yemek ve eğlence merkezleri, sosyal hayat

Daha fazla bilgi için lütfen www.greecetraveller.com u ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.