GEZİ PAYLAŞIMDA

SİZİN İÇİN NELER VAR?

Rahatlayın, sizde bir problem yok. Yurtdışı tatili ve yurtdışı gezi planlaması stres haline gelmemeli. Bu sebeple, planlama sürecinizi keyifli hale getirmek için gezdiğim rotaları oldukça detaylı bir biçimde paylaşmaktayım. Amacım, bu siteye giren bir okuyucunun-yabancı bir dil bilmese bile- tatil öncesi planlama dönemini keyifle geçirmesi ve doğru bilgiye hızla, kolay okunabilir, uygulanabilir hali ile ulaşmasını sağlamaktır. Hayalim, gezilerine benim notlarımı kaynak olarak yanlarına alarak çıkan kişilerin çoğalmasıdır 🙂

Seyahatlerinize yeni soluklar getirmek, standart tatil anlayışından sıyrılmak, unutamayacağınız tatiller yapmak, yeni yerler, yeni lezzetler, keşfetmek istiyorsanız, sizler için yaptığım araştırmalara göz atmanızı tavsiye ederim.

ROTALAR Kategorisi altında ; Yaptığımız geziler tüm ayrıntıları ile yer almakta. Burada çocuklu ve çocuksuz gezilerimize ulaşabilirsiniz. Adalar,Asya,Avrupa, Balkan Turu 1, Balkan Turu 2, bölümleri yer almakta.

SEYAHAT PLANLAMA Kategorisi altında ; Vize, Ulaşım, Konaklama, Bütçe, Konaklama Yorumları ve Kaynaklar bölümleri yer almakta.

SEYAHAT İPUÇLARI Kategorisi altında; Bebek ve Tatil, Bebekle Yolculuk,Fırsatlar bölümleri yer almakta

REKLAM VE İŞBİRLİĞİ Kategorisi altında; Reklam ve İşbirliği yapmak isteyenler ile çalışma şartlarım yer almakta.

İLETİŞİM Kategorisi altında; Site İletişim Formu yer almakta. Yazı yorumları ve sorularınızı ilgili yazı altına bırakmanız, daha hızlı geri dönüş sağlayacağı gibi diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Bunu dışında kalan durumlarda iletişim formu ya da info@gezipaylasim.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hoşgeldiniz, Keyifle Okumanız, Keyifle Gezmeniz dileği ile..