REKLAM, TANITIM, SPONSORLUK ;

Blogumda sadece gezdiğim yerleri ve tecrübelerimi kendi bakış açımla paylaşmaktayım. Sitenin takipçi kitlesi de, okumaya, gezmeye, gezerken öğrenmeye meraklı bir kitle. Bu sebeple, sitenin genel yapısı ve okuyucu kitlesine uyabilecek ürün ve hizmetlerinizi site üzerinden tanıtabilirsiniz. Banner reklamları, değerlendirme ve inceleme yazıları, sosyal medyada tanıtım, basın gezileri gibi kanalları kullanarak paylaşımda bulunabilirim.

Detaylı bilgi için info@gezipaylasim.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

MİSAFİR YAZARLIK;

Misafir yazarları, blogga belirli şartlarda kabul edebiliyorum ;

Yazılarınız, Gezipaylasim.com’un içeriğine ve okuyucu kitlesine uygun olmalıdır.

Yazılarınız başka sitelerden kopyalanmamış,ilk defa yayınlanacak, tamamen özgün ve size ait yazılar olmalıdır. Yazılarınız en az 750-1000 kelimeden oluşmalıdır. Doğru Türkçe kullanımına dikkat edilmelidir.

Yazılarınız, Gezipaylasim.com’da yayınlandıktan sonra , başka bir mecrada yayınlanamaz. Kendi sitenizde tanıtımını sadece ufak bir açıklama ve link vererek tanıtabilirsiniz.

Yazılarınız reklam veya tanıtım amaçlı olmamalıdır.

Yazılarınızda yüksek kaliteli görseller kullanılmalıdır. Görseller, ya sizin çektiğiniz görseller olmalı yada telif haklarını ihlal etmeyecek şekilde işlem yapılmalıdır bu konuda her türlü yasal sorumluluk misafir yazara aittir. Yazınızda kendi blogunuza verdiğiniz link sayısı 1 adeti geçmemelidir.